Про стенограму засідання РНБО та решту хронік здачі країни, які ніхто не оприлюднить

Про стенограму засідання РНБО та решту хронік здачі країни, які ніхто не оприлюднить

На днях виповнюється два роки з початку окупації українського півострова Крим російськими військами.

Видео дня

Зі стенограми засідання РНБО? присвяченого анексії Криму очевидно, що тоді у вищого керівництва держави не вистачило духу і політичної волі захищати країну.

Тоді у 2014, коли я запропонував сформувати "поїзд дружби" із добровольців-патріотів і їхати захищати Крим від окупанта, ці "голуби миру" назвали мене провокатором, який збурює ситуацію на півострові.

Пізніше ці ж "державні мужі" намагались заборонити "Патріоту України" і тиснули на Олега Ляшка, який нам тоді активно допомагав, організовувати виїзди "чорних чоловічків" для придушення гідри сепаратизму в Харкові. Вони кричали і тупали ніжками, вимагаючи від нас не розгойдувати човен, бо повстане Харків, який нібито весь інфікований бацилою сепаратизму. Автобуси із чорними чоловічками затримував "Беркут".

І тільки після бою на Римарській, коли в ході перестрілки загинули двоє сепаратистів, а Харків навіть не поворухнувся з цього приводу, влада схопилася за голову і почала наводити лад на Слобожанщині.

Аналогічна ситуація два роки тому була і в Одесі. З Києва лунали заклики до патріотів України не розгойдувати човна, а руськоміровці тим часом готувалися здати Одесу російським агресорам. В цьому випадку центральна влада отямилася лише 2 травня, коли патріотична громадськість південної Пальміри взяла до рук зброю та коктейлі Молотова і захистила своє місто від російських окупантів.

Не так добре закінчилося протистояння з російською агентурою в Луганську. В момент, коли озброєні сепаратисти за підтримки російських диверсантів захопили Луганське СБУ, з ініціативи Олега Ляшка поруч з його будівлею в одному з готелів зібралося близько 200 українських патріотів з Луганська та Харкова. Вони були готові зачистити площу перед будівлею Луганського СБУ від біснующихся там рускоміровців і таким чином звільнити дорогу для "Альфи", яка в свою чергу мала штурмувати і звільнити цю адмін будівлю від російських терористів. В цей час під Луганськом на базі "Альфи" відбувалася нарада щодо починатку операції по звільненню будівлі СБУ. У нараді брало участь за допомогою спецзвязку вище керівництво держави, керівники силових відомств. Єдиним, хто тоді наполягав на штурмі був Олег Ляшко, який знаходився на базі "Альфи". Всі інші керманичі держави в один голос повторювали, що не можна проводити штурм будівлі СБУ, бо проллється кров, загинуть люди і Луганськ повстане. Дехто з державних мужів взагалі запевняв, що регіонал Єфрємов домовиться з сепаратистами і вони звільнять будівлю СБУ. Влада так і не дала нам звільнити Луганськ, а що було далі всім добре відомо...

Звісно, Путін привів на нашу землю війну, але я твердо переконаний, що окупувати наші території дозволила наша влада, її інертність і, я б навіть сказав, імпотентність. І хто б що зараз не розповідав, а зупинив російську агресію український народ - найліпші сини і доньки якого об'єдналися в добровольчі загони, масово йшли добровольцями до лав ЗСУ і Національної Гвардії.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...