УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Зварич поскаржився Медведьку на братків Януковича

Зварич поскаржився Медведьку на братків Януковича

Народний депутат Роман Зварич звернувся до спікера Верховної ради Олександра Мороза та генерального прокурора Олександра Медведька з закликом розслідувати та дати належну оцінку факту присутності в сесійній залі парламенту сторонніх людей під час сесійного засідання, повідомляє прес-служба "Нашої України".

“11 липня на пленарному засіданні Верховної Ради України, - говориться у зверненні Зварича до Мороза та Медведька, - в залі засідань знаходився Арсен Клінчаєв, який не є народним депутатом України.

Клінчаєв не просто був присутнім у залі засідань, а брав активну участь у бійці з народними депутатами України, чим перешкоджав народним депутатам виконувати їх безпосередні обов’язки. Таким чином є всі підстави стверджувати, що дії Клінчаєва були протиправними, незаконними та злочинними.

У зв’язку з вищевикладеним, керуючись ст. 16 Закону України “Про статус народного депутата України”, прошу Вас перевірити викладені у зверненні факти, встановити посадових осіб, які допустили в зал засідань особу, що не є народним депутатом України, та притягнути їх до відповідальності, - говориться у зверненні Зварича до спікера ВР.

У своєму зверненні до генпрокурора Роман Зварич просить “керуючись ст.ст. 1, 2, 5, 6 Закону України “Про прокуратуру”, перевірити зазначені у зверненні факти та вжити відповідні заходи прокурорського реагування. Про результати розгляду даного звернення та прийняті рішення прошу повідомити мене у встановлений законом термін”.

«Оглядач» детально розповідав про цей інцидент у статті « Партія регіонів запустила в Раду сторонніх бійців?». Крім того, «Наша Україна» вже відреагувала на такий безпрецедентний випадок офіційною заявою.

Представники БЮТ теж висловили обурення цим фактом. «Ще такого не було, щоб бойовика заводили в зал», - заявив Олександр Турчинов.

фото сайта Razom