newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС

Клінчаєв догрався: ним займеться Генпрокуратура

Клінчаєв догрався: ним займеться Генпрокуратура

Ім’я місцевого депутата з Луганська Арсена Клінчаєва останнім часом доводиться постійно чути з вуст народних депутатів. Можна впевнено заявляти, що він став «політичною зіркою», найвідомішим депутатом місцевого рівня. Однак це саме той випадок, коли людина не увійшла в історію, а вляпалася в неї.

Видео дня

Детально читайте про Арсена Клінчаєва в матеріалах «Оглядача»

Герой скандала Клинчаев на Библии докажет, что не был в Раде

Арсен Клинчаев: "Обозреватель", пиши еще!"

Невероятные приключения Клинчаева в ВР. Фото

В Луганске обрезают деревья с помаранчевыми лентами

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності на своєму засіданні 20 вересня розглянув пропозицію нардепа Миколи Томенка щодо необхідності розслідування участі у бійці в сесійній залі Верховної Ради сторонньої особи. Представники комітету вирішили звернутися до Генеральної прокуратури, Міністерства внутрішніх справ та Державної служби охорони з проханням перевірити цю інформацію.

Нагадаємо, що за інформацією ЗМІ, підтвердженої фотофактами, на першому пленарному засіданні під головуванням Олександра Мороза у сесійній залі були помічені сторонні особи, які брали активну участь у бійках біля трибуни. Зокрема, одним з найактивніших бійців з боку «антикризової коаліції» став депутат Луганської міської ради від Партії регіонів Арсен Клінчаєв, який взагалі не мав права перебувати у сесійній залі парламенту.

Враховуючи наведені факти, Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності більшістю голосів проголосував за те, щоб направити відповідне звернення до вищеназваних правоохоронних органів.