"Динозаврів" в Україні стає все менше

14.2т

Допоки Верховна Рада не прийме закон про депутатську етику, бойки битимуться, савченки лаятимуться, а яценки кнопкодавитимуть. Закон повинен передбачати тимчасове припинення повноважень за систематичні правопорушення...

Повна безкарність завжди зневажає справедливость і руйнує будь-який порядок. Одна розпіарена депутатша називає депутатів баранами і барани з її фракції на це у захваті аплодують. Інша називає ту козою, а головний радикал країни все це підсумовує – скотиняки. А потім ці самі скотиняки хочуть жити в країні, де виконуватимуться правила дорожнього руху, де молоді поступатимуться місцем старим, де громадяни не лаятимуться матом, а народних обранців поважатимуть їхні виборці.

Культура суспільства не йде знизу вверх. Навпаки, еліти завжди показують приклад широким масам. Але на прикладі нинішніх еліт, які представлені на усіх, без винятку, щаблях нинішньої влади, можна виростити хіба що криміналітет і босоту. Потрібна залізна воля найвищого керівництва держави і концентрація уваги владних інституцій виключно на темах державотворення аби сповзання країни у хаос і прірву зрештою припинилося, не кажучи вже про хоч якійсь поступ вперед. Треба дуже швидко бігти аби залишатися хоча б на тому ж самому місці.

Щодо проплачених мітингів. Юлія Тимошенко дуже досвідчений політик і знає усі інструменти впливу на політичну ситуацію в країні. Але вона дуже поспішає. Їй здається, що час спливає разом з можливостями. Це не так. Я би сказав навпаки, що час працює як раз на неї. Довіра до влади падає, а "молоді" команди себе дискредитують. Проте натуру і вдачу змінити важко, тому ЮВТ робить те, що робить. А люди, які звикли продавати свою совість за безкоштовну освіту і медицину, залюбки виходять на мітинги за 200-500 гривень. Раніше за участь у демонстраціях не платили взагалі, а тут третина пенсії ні за що. Слава Богу, що таких динозаврів стає все менше і менше й проплачені мітинги рідшають на очах. Навіть ті, на які регулярно ходить головна "баранеса" країни, яка так і не схудла за тижні фейкового голодування.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги