Савченко - міна уповільненої дії?

18.4т

Савченко - куди більш відповідальна людина, ніж багато хто з українських політиків-демагогів. І вона буде працювати для блага країни, а не для демонтажу української державності.

Найулюбленіша тема російських пропагандистів останніми днями - нова "спецоперація" Володимира Путіна. Мовляв, президент Росії відпустив Надію Савченко, щоб дестабілізувати ситуацію в Україні, пише Віталій Портников для espreso.tv.

Савченко стане "головним болем" для Порошенка. Вона тільки прискорить процес краху української влади і держави. І тоді Путін в'їде до Києва на білому коні.

Говориться це не тільки для того, щоб пояснити рішення російського президента помилувати людину, яку звинувачували в співучасті у вбивстві російських журналістів - правда, так нічого і не довели, але навіщо брехунам докази?

Один з основних мотивів подібних пояснень - безвідповідальність росіян, їхнє нерозуміння того, що таке справжня держава і її громадяни. Сама Росія такою державою не була ніколи. Ця територія - лише володіння чергового феодала і його жадібних наближених. Байдуже, як звуть правителя - Петро I, Катерина ІІ, Сталін, Путін.

Важливо, що його піддані нічогісінько не вирішують. Що все залежить від феодала. Якщо захоче реформ - прекрасно. Якщо захоче, щоб нічого не змінювалося - чудово. Якщо захоче вкрасти шматок території - чудово. Якщо захоче віддати - теж молодець.

Коли за Хрущова Крим передавали з РРФСР до УРСР - всі раділи. Коли Путін його вкрав - всі були щасливими. Коли невдовзі Крим покладуть на місце - усі будуть просто в екстазі. І в Росії, і в Криму. Такі люди. Кріпаки - від міністра до останнього бомжа.

Вільних людей в Росії вважають божевільними і виганяють. Або лікують. Навіть діагноз національний є - уповільнена шизофренія. Це коли людина раптом сумнівається в геніальності бовдура-правителя. Вигадано у СРСР!

Тому росіяни і вважають, що Савченко плювати на Україну. І всім іншим теж. Раз у нас немає царя - значить, може бути тільки хаос. І Надія повинна його тільки посилити.

Те, що Савченко може турбувати майбутнє держави, за яку вона готова була віддати життя, не є думкою, яка з'являється в рабській голові. Але ж життя віддаєш за країну, яку любиш, а не яку хочеш зруйнувати на догоду власним амбіціям.

Тому я змушений засмутити і російських пропагандистів, і тих у нашій країні, хто мислить в логіці "совка": не буде ніякої міни уповільненої дії.

Савченко - куди більш відповідальна людина, ніж багато хто з українських політиків-демагогів. І вона буде працювати для блага країни, а не для демонтажу української державності.

Працювати з тими, хто цю країну представляє і хто її змінює - а не з честолюбцями, яким плювати на Україну і важливим є тільки власне майбутнє. Це і є той рівень відповідальності, якого ми повинні вимагати від кожного, кому довіряємо.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги