newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Вулицю Московську вимагають перейменувати на честь волинського митця

2,6 т.
Вулицю Московську вимагають перейменувати на честь волинського митця

У Луцьку місцеві мешканці вимагають перейменувати вулицю Московську на честь волинського митця та співака Валерія Хурсенка.

Видео дня

Про це йшлося під час засідання комісії Луцької міської ради з питань впорядкування назв вулиць міста сьогодні, 8 червня, повідомляє ІА "Волинські новини".

Секретар Луцької міської ради Юлія Вусенко зауважила, що лучанка Зоя Валевська звернулась на урядову гарячу лінію зі зверненням про те, що лучани висловили категоричну відмову перейменовувати Московську.

Депутат Євгеній Ткачук, який був присутніх під час зустрічі з місцевими мешканцями, зауважив, що на зібрання прийшло близько 20 людей. Здебільшого – ті, хто проти перейменування, адже люди, які не протестують, просто не прийшли. Проте, зі слів Ткачука, насамкінець зустрічі навіть ті, хто були категорично проти перейменування, згодом погодились змінити назву вулиці:

"Я спілкувався з тими, хто категорично проти. Наприклад, письменник Сергій Бортніков згодом погодився – вже краще перейменувати вулицю на честь Хурсенка".

Депутати зазначили, що місцеві мешканці найбільше переживають за фінансову сторону питання. Проте запевняють, що перейменування не потягне за собою фінансових витрат з боку людей.

Вусенко зазначила, що до депутатів надіслали 3 звернення з вимогою перейменувати вулицю Московську на вулицю В’ячеслава Хурсенка, який проживав поруч.

Зокрема, йдеться про дві петиції та звернення мешканця цієї вулиці Троцюка, в якому зазначено, що після агресії Росії люди не хочуть, аби вулиця носила назву столиці країни-агресора.

Аналогічне звернення від імені п’ятьох громадських організацій передав і депутат Євгеній Ткачук.

Зрештою, члени профільної комісії проголосували за те, аби рекомендувати депутатам під час чергової сесії підтримати перейменування