newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Гриценко: заявляючи про спільний з Росією День ВМС, Литвин втратив гідність

243
Гриценко: заявляючи про спільний з Росією День ВМС, Литвин втратив гідність

Неприпустимим вважає присутність на катері під час обходу парадного ладу кораблів у День Українського флоту 3 липня спікера російської Держдуми Бориса Гризлова і командувача Чорноморським флотом РФ Володимира Корольова голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко.

Видео дня

Народний депутат розповів, що коли обіймав посаду міністра оборони, у День Військово-морських Сил України такий обхід на катері здійснював разом з ним верховний головнокомандувач – Президент Ющенко та командувач ВМС України.

"Цього разу Янукович до Севастополя не приїхав. Замість нього приїхав Литвин – полковник запасу СБУ, "учасник бойових дій" за перебування два дні у Косово. В катер разом з ним сіли голова Держдуми РФ, командувач Чорноморського флоту Росії. Крім того, вони одразу вийшли вітати моряків не на український фрегат "Гетьман Сагайдачний", а на крейсер "Москва". І це у день нашого флоту", - зазначив Анатолій Гриценко.

Голова Комітету ВР з питань нацбезпеки і оборони також обурився словам спікера Верховної Ради щодо того, що дарма роз’єднали два свята – День українського та День російського флотів, адже "Чорноморський флот у нас майже один і свято також повинне бути спільним".

"Такі слова не міг говорити український політик. Ця заява Литвина свідчить про відсутність у нього гідності", - підкреслив Анатолій Гриценко.