newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Азаров дав доручення розглянути вартість української книги - Афонін

255
Азаров дав доручення розглянути вартість української книги - Афонін

Президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Олександр Афонін розповів, що з кожним роком у видавців гасне надія, що владі вдасться знизити вартість української книги.

Видео дня

"Я 16 років очолюю Українську асоціацію видавців. І за ці 16 років я бачив і чув про величезну кількість намірів, побажань найбільш високих посадовців: від прем’єр-міністрів до президентів... З часом надія на те, що прийде черговий державний службовець і щось зробить - гасне", - сказав Олександр Афонін.

За інформацією президента Української асоціації книговидавців, є доручення Миколи Азарова міністерству економіки і Держкомтелерадіо готувати широку нараду з питань розв’язання проблеми щодо зниження вартості української книги.

Українська асоціації, за словами Олександра Афоніна, надала свої пропозиції щодо того, як знизити вартість вітчизняної книги.

"Хочеться вірити, що врешті-решт у владі зрозуміли, що будувати державу починають не з доріг, а з людини. Хочеться сподіватися, що щось відбудеться. Але чи відбудеться – час покаже", - сказав він.

Нагадаємо, Олександр Афонін висловив також думку, що книга перестала бути для людей суттєвим елементом підвищення професійного та інтелектуального рівня, що люди втратили бажання читати.

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин висловлюється за значне збільшення рівня державної підтримки книговидавництва.