newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

У спалаху кору на Львівщині винна міграція з Італії

288
У спалаху кору на Львівщині винна міграція з Італії

Управління охорони здоров'я Львівської обласної державної адміністрації пов'язує спалах захворюваності на кір в регіоні з інтенсивною міграцією з Італії в Україну наприкінці 2011 року.

Видео дня

Підвищення захворюваності в області почалося в другій половині 2011 року, одночасно зі зростанням захворюваності в Італії. Саме в цей період спостерігалася інтенсивна міграція населення, в тому числі з Італії.

За даними Львівської обласної санітарно-епідеміологічної станції (СЕС), результати генотипування хворих показали, що в основному у них тип D4, який був поширений у країнах Європи, зокрема, в Італії, у першому півріччі 2011 року. Однією з причин захворюваності вважають низький рівень вакцинації.

На Львівщині за період з 1 по 11 січня виявили 303 особи хворих на кір, в тому числі 131 дитину. При цьому з 1 грудня 2010 року по 11 січня 2012 кір у Львівській області захворіли 1 118 людей, з них 579 дітей.

Крім Львівської області, спалахи кору було зафіксовано в Івано-Франківській, Волинській, Рівненській, Закарпатській областях, а також у Києві.