Депутати-«лузери» потурбувалися про своє безбідне майбутнє

Депутати-«лузери» потурбувалися про своє безбідне майбутнє

На вечірньому засіданні ВР депутати подолали президентське вето на доповнення до закону Про статус народного депутата, який передбачає допомогу по безробіттю для депутатів, які програли вибори. З другої спроби «за» проголосувало 309 депутатів. Разом з тим, Президент звернувся до ВР з пропозицією скасувати таку допомогу, бо вона суперечить Конституції, де йдеться про рівність прав всіх громадян України. За пропозицію Президента проголосували лише 15 депутатів.

Видео дня

Представниця уряду з парламентської трибуни пояснила, що допомога по безробіттю, за яку проголосували депутати, це майже 120 тисяч гривень на рік на одного депутата. Проте, Верховна Рада відхилила розгляд законопроекту про реабілітацію жертв політичних репресій 2001-2004 року. Тут передусім йдеться про справу УНСО і масові заворушення під час акції «Україна без Кучми». За внесення на розгляд цього законопроекту проголосувало 217 депутатів.

Володимир Литвин сесію не закрив. 26 квітня він запросив усіх депутатів обговорити Чорнобильську трагедію й урочисто закрити повноваження старого парламенту. 26 квітня заплановані парламентські слухання з нагоди 20-ї річниці Чорнобильської трагедії.