Теракт в Берліні – загроза зміни політичної палітри в Німеччині

1.9т

Канцлер Ангела Меркель визнала що теракт здійснив мігрант, який просив притулку, дивує лише тональність, яка не змінюється в коментарях чергових терактів в Німеччині: "Ми повинні виходити з того, що це був теракт…Особливо важко, що це зробив чоловік, який просив про захист і притулок. Це буде особливо неприємно для багатьох німців, які щодня надають допомогу біженцям…". Такий ось висновок: неприємно…12 загиблих, понад 50 поранених, це ті громадяни, які просто намагались відвідати Різдвяний ярмарок, купити подарунки рідним та близьким.

Варто зауважити, ще у жовтні було виявлено і знешкоджено склад вибухівки у сирійця Аль-Бакра, який планував масштабний теракт в Берліні. Згідно до повідомлень ЗМІ, знешкодження вибухівки потребувало евакуацію цілого міста Хемніца (200 000 мешканців). Тобто, безпека у сучасній Німеччині поділяється на виявлені і знешкоджені спроби терактів і ті, що, на жаль, відбулися. Стрілянина в торговому центрі, масова різня у потязі… Де німецький добропорядний громадянин може відчувати себе у безпеці? У торговому центрі – ні, у потязі – ні, у власному будинку? Поряд з одним з мільйонів мігрантів, кожен з яких є потенційною мішенню вербувальників, симпатиком чи учасником бойових угрупувань?

У мирні часи, значно спокійніші представники Туреччини, за визнанням німецьких експертів, так і не змогли інтегруватися у німецьке суспільство. Вони підтримують власну субкультуру, під час не знають навіть німецької мови, мешкають в поселеннях, де складають більшість. А на що сподіватися від мільйонів знедолених представників чужої системи цінностей, які не матимуть належної роботи, фінансів, перебувають під впливом терористів, що ведуть фактичну війну із західним світом?

Наскільки доцільним є сліпе подальше слідування власним помилкам, читання мантр мультикультуралізму під час війни з тероризмом? Чому ще 16 листопада військовий у відставці – Грікан Лазар спрогнозував наступний теракт в Берліні, а уникнути трагедії не вдалося?

Німеччина вимагає рішучих дій щодо виправлення помилок, які зруйнували стабільність та звичний розмірений темп суспільного життя. Якщо представники чинної політичної еліти не будуть спроможні до змін, в першу чергу, до рішучих дій щодо посилення контролю на кордонах, виявлення та знешкодження терористів, то на Німеччину неминуче чекатиме зміна політичної палітри країни, зниження рівня життя, комфортності і безпечності самовідчуття громадян Німеччини.

Сподівання на відновлення миру та спокою за принципом "самоврядування" марні. Теракти, малі і великі будуть продовжуватись, ризикуючи стати буденністю. Тренди посилення агресії та насильства у світі, в тому числі у Німеччині, свідчать про назрілі потреби відпрацювання нових методів діяльності та координації правоохоронних органів; більшої відповідальності політиків щодо ухвалення міграційної політики, яка має знижувати рівні загроз, враховувати світове поширення тероризму та екстремізму у світі.

Читайте все новости по теме "Блог о событиях в мире" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости