Депутати від "опозиції" паляться в прямому ефірі

11.9т

Два тижні тому, під час обговорення звільнення Надії Савченко, один колишній регіонал, а нині ОБлоківець, в ефірі одного з телеканалів звернувся до мене з таким запитанням: "От ви говорите про гуманізм, а тим часом в одеській в'язниці утримується жінка, що народила дитину, і її не випускають". "Ви дуже обізнаний", - рявкнула я. "Ви дуже "чемна"- пром’ямлив він...

Не можна так палитися, пане з ОБ, бо... Звичайно, вже тоді ми вели роботу по звільненню Солошенка і Афанасьєва і знали, що Москва цікавиться не так своїми громадянами, як "своїми людьми"... СБУ вже давно викрило причетність певних осіб до спроб створити так звану "Бессарабську народну республіку", і можна тільки подякувати Службі безпеки, що зупинила це вогнище інспірованого ззовні сепаратизму на Півдні. Москва цікавиться причетними до "БНР" - і це красномовно і показово, і все зрозуміло, правда ж?

Депутати від "опозиції" паляться в прямому ефірі, вболіваючи за далеко не безневинних панянок. І якщо говорити про реалії, то вони такі: РФ була зацікавлена саме в певних громадянах, і це, як на мене, підтверджує російський слід в певних українських трагічних подіях... І українська влада пішла на компроміс, аби звільнити двох українців, що їх катували в російських тюрмах.

Президент Порошенко підписав акт помилування задля звільнення Солошенка і Афанасьєва. Ця операція готувалася кілька місяців. І якщо говорити про переміщену в РФ жінку, то це був дійсно акт гуманізму, її новонароджена дитина потребує серйозної медичної уваги і я щиро бажаю дитині здоров'я.

І ще - як же так зробити, щоб ті, хто так далеко від всіх процесів звільнення заручників, утримувалися від коментарів і анонсів, зливів інформації і розлогих заяв? Бо це реально шкодить. Тим часом ми продовжуємо працювати над звільненням заручників. Завтра - Мінськ і боротьба за наших хлопців на окупованих територіях.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости