Депутати від "опозиції" паляться в прямому ефірі

Депутати від 'опозиції' паляться в прямому ефірі

Два тижні тому, під час обговорення звільнення Надії Савченко, один колишній регіонал, а нині ОБлоківець, в ефірі одного з телеканалів звернувся до мене з таким запитанням: "От ви говорите про гуманізм, а тим часом в одеській в'язниці утримується жінка, що народила дитину, і її не випускають". "Ви дуже обізнаний", - рявкнула я. "Ви дуже "чемна"- пром’ямлив він...

Не можна так палитися, пане з ОБ, бо... Звичайно, вже тоді ми вели роботу по звільненню Солошенка і Афанасьєва і знали, що Москва цікавиться не так своїми громадянами, як "своїми людьми"... СБУ вже давно викрило причетність певних осіб до спроб створити так звану "Бессарабську народну республіку", і можна тільки подякувати Службі безпеки, що зупинила це вогнище інспірованого ззовні сепаратизму на Півдні. Москва цікавиться причетними до "БНР" - і це красномовно і показово, і все зрозуміло, правда ж?

Видео дня

Депутати від "опозиції" паляться в прямому ефірі, вболіваючи за далеко не безневинних панянок. І якщо говорити про реалії, то вони такі: РФ була зацікавлена саме в певних громадянах, і це, як на мене, підтверджує російський слід в певних українських трагічних подіях... І українська влада пішла на компроміс, аби звільнити двох українців, що їх катували в російських тюрмах.

Президент Порошенко підписав акт помилування задля звільнення Солошенка і Афанасьєва. Ця операція готувалася кілька місяців. І якщо говорити про переміщену в РФ жінку, то це був дійсно акт гуманізму, її новонароджена дитина потребує серйозної медичної уваги і я щиро бажаю дитині здоров'я.

І ще - як же так зробити, щоб ті, хто так далеко від всіх процесів звільнення заручників, утримувалися від коментарів і анонсів, зливів інформації і розлогих заяв? Бо це реально шкодить. Тим часом ми продовжуємо працювати над звільненням заручників. Завтра - Мінськ і боротьба за наших хлопців на окупованих територіях.

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...