newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img
Сергей Гайдук
Сергей Гайдук
Командувач ВМС ЗС України 2014 – 2016 роки

Блог | Болото без дна. "забуті імена" анексії Криму. (продовження)

Болото без дна. 'забуті імена' анексії Криму. (продовження)

Протягом трьох років ми звикли, що в анексії Криму звинувачують Росію та її керівництво. Але в постанові "Анексія Криму" є актори другого плану з конкретними прізвищами та іменами, які зіграли свої ролі в сценарії, написаному Кремлем.

Та от що цікаво, якщо одні актори - "агенти Кремля" є фігурантами кримінальних справ і робляться спроби, хоча б їх заочного засудження, вони є об’єктами санкцій, то інші "заблукали і в пам’яті, і в часі".

Давайте спробуємо згадати чергових двох, які "заблукали" в Криму разом з близько 12 000 спецназівцями та десантниками ЗС Росії.

Олег РОСЛЯКОВ з 26 лютого розпочинав формування загонів самооборони та окремих підрозділів самооборони Севастополя (від автора – один з таких підрозділів окрема рота "Гвардія Севастополя"). З 1 березня 2014 року, за дорученням Олексія ЧАЛОГО, очолив сили "народної оборони" м. Севастополь, а з 8 березня – керівник єдиного штабу сил народної самооборони м. Севастополь. Полковник запасу (від автора – з 1998 по 2003 рік – командир окремого полку морської піхоти ЧФ РФ. Після закінчення служби став директором Севастопольської філії Саратовського державного соціально-економічного університету. Після цього деякий час працював у м. Москва. Потім очолював воєнізовану охорону 810 бригади морської піхоти ЧФ РФ).

Видео дня

На "його совісті залишається" блокування військових частин ЗС України в м. Севастополь та участь в їх силовому захопленні. Активний учасник штурму штабу ВМС України. Організовував розгортання блок – постів навколо Севастополя, патрулювання міста та околиць. Але "кримською весною" його сепаратистська діяльність не закінчилась, він займався підготовкою та забезпеченням найманців для відвойовування "русского Донбаса".

За свої "подвиги" Олег РОСЛЯКОВ нагороджений пам’ятною медаллю від Костянтина ЗАТУЛІНА "За звільнення Криму і Севастополя". Вже після "кримської весни" він сам же і "розкрив карти для Гаагського трибуналу" про порядок нагородження його і йому подібних. Так от, що цікаво списки він надавав до управління кадрів штабу ЧФ РФ і посвідчення до медалі рахувалось дійсним лише при наявності підпису начальника управління кадрів штабу ЧФ РФ та печатки.

Цікаво, який зв'язок між регулярним формуванням – ЧФ РФ та іррегулярним формуванням – "самооборона Севастополя"?

З жовтня 2014 року проходив як "технічний кандидат" на посаду губернатора Севастополя. Очікувано, в день голосування взяв самовідвід на користь "потрібного" кандидата. За черговий "подвиг" Сергій МІНЯЙЛО (від автора – колишній губернатор Севастополя, якого "зіслали" до Сибіру) його одарив посадою директора Департаменту апарату губернатора та уряду Севастополя.

Не встиг наш "актор другого плану" опанувати посаду як в січні 2016 отримав пониження (від автора - його замінив ГОРЕЛОВ, який мав великий досвід роботи в органах безпеки РФ). І щоб не говорили про політичну версію цього дійства, все набагато простіше – боротьба за місце на олімпі "кримської весни" між Сергієм МІНЯЙЛО, адміралом Олегом БЄЛАВЄНЦЕВИМ (від автора – "смортрящим від Кремля" за Кримом), екс-міністром оборони України Павлом ЛЄБЄДЄВИМ та нашим героєм. "У перемоги тисячі батьків, а от поразка – сирота?!".

Від "тіні Гамлета" позбавилися, але Олег РОСЛЯКОВ так і не зміг вийти з образу, являється головою комітету регіональної ГО "Самооборона Севастополя".

Виникає питання: "От тільки від кого вони "самообороняються" тепер?"

Володимир МЄРЦАЛОВ був начальником штабу самооборони Криму та радником Сергія АКСЬОНОВА з діяльності силових структур (від автора– майор міліції у відставці, був "типу дільничним" Київського райвідділу м. Сімферополь). Нескромно вважає себе ініціатором створення "народного ополчення Криму" як симетричної відповіді на Євромайдан.

Цікавим є те, що кримінальний слід цього "оборотня" прослідковується як до, так і після "кримської весни".

Ну, явно не революційний ідеаліст.

Кримінальний слід "ДО" з Володимиром МЄРЦАЛОВИМ, як головою Всеукраїнської незалежної профспілки робітників МВС України, пов'язаний з аферами по розпродажу майна МВС України в Криму (від автора – фактично МЕРЦАЛОВ був власником ТОВ "Будівельна компанія профспілок МВС", ТОВ "Профінвестстрой", ТОВ "Екопрофіндустрія").

"Кримська весна" забрала під свої знамена і його. Володимир МЄРЦАЛОВ очолював одну із рот "самооборони Криму", був активним учасником протистояння з кримськими татарами 26 лютого в Сімферополі, приймав участь "со слезами на глазах" у захоплені сімферопольського аеропорту та будівель головних управлінь СБУ і МВС Криму, у блокуванні військових частин ЗС України, а після їх силового захоплення – в мародерстві.

Після такої активності Сергій АКСЬОНОВ призначає "нашого героя" радником з діяльності силових структур. На наступний день після референдуму Сергій АКСЬОНОВ підписує "знаменний наказ №7" про перевід військовослужбовців ЗС України та співробітників українських правоохоронних органів у відповідні структури Криму, націоналізацію військового майна, поклавши контроль за цим на Володимира МЄРЦАЛОВА (від автора – але це окрема історія і про неї окремо).

Нагороди знайшли героя, за "подвиги" Володимир МЄРЦАЛОВбув представлений аж до двох російських нагород (від автора – до першої нагороди його представляв сам Олег БЄЛАВЄНЦЕВ, до другої — директор російського ФСБ Олександр БОРТНІКОВ).

https://static.novayagazeta.ru/storage/c/2016/04/25/1461544996_112810_49.jpg

Ось Вам і скромний дільничний?

Кримінальний слід "ПІСЛЯ" з Володимиром МЄРЦАЛОВИМ, якголовою комітету по протидії корупції уряду Сергія АКСЬОНОВА, пов'язаний з крадіжкою грошей в особливо крупних розмірах з кримського "Ощадбанку" (від автора - к омітет МЄРЦАЛОВ очолив 3 липня 2014 року, а вже в жовтні цього ж року його попросили "на вихід"). Навіть російське ФСБ не змогло "закрити очі" на цей шабаш – у лютому 2015 року була порушена кримінальна справа, фігурантами якої окрім МЄРЦАЛОВА були Рустам ТІМЕРГАЛІЄВ та ще один радник АКСЬОНОВА – Ігор ВАСИЛЬЧЕНКО.

Наш "актор другого плану" був на стільки популярний в Криму, що орієнтировки на нього висіли на дошках "ЇХ РОЗШУКУЄ …" в аеропорту і на вокзалах.

Після перемоги над кримською корупцією, в 2015 році Володимир МЄРЦАЛОВ, нагороджений особисто ПУТІНИМ, послідовно займає пости заступника голови комітету по лісному і мисливському господарству Криму та заступника головного лісного і мисливського інспектора Криму.

Але і тут "Остап зупинитись не зміг" перейшовши дорогу авторитетному кримському підприємцю (від автора – від слова "авторитет"). Відповідь не забарилася – 28 серпня 2015 року Володимира МЄРЦАЛОВАбуло понівечено бейсбольними бітами – фірмовий почерк 90-х.

Реанімація. Часткова втрата пам’яті та зору. Інвалідність.

"Я долгое время защищал всю политическую верхушку Крыма, когда мне говорили: "Володя, да там банда!" Теперь понимаю – зря", – зізнається Володимир МЄРЦАЛОВ.

Ось такі історії "акторів другого плану". Мостили "дорогу додому", а — куди прийшли?

(Продовження буде).

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...