Став відомий склад коаліції

10.2т

За результатами національних екзит-поллів, до парламенту потрапляють демократичні сили, влада, яка йшла на вибори декількома колонами. Це безсумнівна перемога демократії майбутнього над комуно-тоталітарним режимом минулого . Блок Петра Порошенка, Народний Фронт та Свобода отримали підтримку більше ніж 50 % виборців. Щодо орієнтирів Президента, на мій погляд, він задоволений результатом голосування, адже з таким парламентом сформувати коаліцію та імплементувати план реформ "Стратегії 2020" здається можливим, адже його політична сила знайшла механізм організації виборчого процесу під час війни та отримала лідерство в наступному парламенті.

Читайте:Выборы в Верховную Раду: текстовая онлайн-трансляция

Саме ця позиція свідчить про те, що українці не тільки підтримали зовнішньополітичний курс України та Президента, це свідчить й про те, що питання мирного врегулювання ситуації на Сході – питання актуальне для більшості громадян. Риторика партій війни ("Батьківщина" та Радикальна партія) здобули нищівну поразку, адже результати голосування вбили їхні плани на формування потужної завуальованої проросійської опозиції. Щодо "Батьківщини" можу окремо зазначити, що вони програли через свою агресивну, непопулярну виборчу кампанію. Результат в майже 6 % - початок кінця політики Тимошенко. Окремі члени її партії, які проходять до парламенту, за моєю інформацією, вже пропонують партії переможцю персоналізовану співпрацю. Щодо партії "Самопоміч", вона зайняла нішу третьої сили, і саме вони поклали кінець популістській вічній критиці Анатолія Гриценка та його партії. До числа перемог, особисто я відношу розтрощену, справедливу поразку КПУ та партії Януковича. Ці сили більше не будуть представлені в парламенті. Щодо формування коаліції та позиції.

До складу опозиційного табору увійдуть всі сили російського лобі. Опозиційний блок, "Батьківщина" та Радикальна партія – не авторитетна меншість, яка не впливатиме на державну політику, і своєю кількістю не зможуть ефективно лобіювати інтереси Кремля за рахунок національних інтересів України.

Проукраїнська, проєвропейська та пропрезидентська коаліція демократичних сил зі складу: Блок Петра Порошенка, Народний Фронт, Самопоміч та "Свобода" + переможці на мажоритарних округах, сформують коаліційний уряд єдності. Говорити про посаду прем’єр-міністра фактично зарано, але не думаю, що ця посада стане розмінником загальної цілі. Україна йде в Європу. Україна йде геть від Москви.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости