За що тримають Мосійчука в заручниках

3.7т

У 2000-2002 роках Генпрокуратура за командою Кучми тричі (!) вносила до парламенту подання на арешт Тимошенко. Влада звинувачувала її в корупції, хабарництві, зловживаннях. Але усі три рази ці подання, як не обгрунтовані, регламентний комітет Ради повертав до прокуратури, вони навіть на голосування в зал парламенту не виносились. Кучма був великим демократом у порівнянні з Порошенком.

Ігоря Мосійчука по команді Порошенка арештували по безпредєлу, цинічно розтоптавши Конституцію і принцип верховенства права. Подання ГПУ на арешт Мосійчука було офіційно зареєстровано в апараті Ради 17 вересня о 17.40. А рішення про арешт Мосійчука шулєр Гройсман протягнув о 17.30 - до офіційної реєстрації самого подання! Перший заступник генпрокурора Севрюк визнав, що відео, на підставі якого арештували Мосійчука, було змонтоване!! Самого Мосійчука шулєр Гройсман, поспішаючи виконати незаконний наказ Порошенка, позбавив фундаментального права - на слово і на захист від звинувачень!!! Мосійчука арештували прямо в парламенті на засіданні нашої фракції, хоча він не збирався нікуди тікати чи ховатися. Суддя Печерного суду Карабань, який пакував у тюрми автомайданівців, ув'язнив Мосійчука на 2 місяці без права звільнення під заставу. Єфремову, Чечетову, Клінчаєву, Бочковському, Кашубі, десяткам інших підозрюваних під заставу можна, а Мосійчуку - ні!

Хто б як не ставився до Мосійчука через його емоційність і почасти не врівноваженість, але зараз реальність така, що він - персональний в'язень Порошенка. Як вінницький Юрій Хорт, якого вже кілька місяців мордують у тюрмі за розірваний портрет "гаранта".

Порошенко тримає Мосійчука в заручниках з однією метою - щоб змусити мене з ним домовлятися, щоб я припинив його критикувати і викривати очолювані ним і його оточенням корупційні схеми. Порошенко і Гройсман влаштували антизаконну виставу в парламенті з однією метою - дискредитувати і знищити нашу політичну силу, яка є в опозиції до злочинного режиму. Ця владна банда позбавила мене - лідера парламентської фракції та партії - так само як і Мосійчука, права виголосити хоча б слово до суспільства. До речі, мені абсолютно точно відомо, що перед голосуванням шулєр Гройсман їздив до Порошенка на Банкову і там вони разом із Шокіним узгоджували свої незаконні дії. Що це, як не політична розправа влади за нашу позицію?!

І повертаючись до Тимошенко. На моє пряме запитання в ефірі шоу Шустера вона визнала, що Мосійчука було арештовано незаконно. За це незаконне рішення голосувала і фракція Тимошенко під впливом емоцій, як вона пояснила. Сьогодні емоції, я сподіваюся, вже пройшли і знову у колег запрацював розум. Тому я публічно звертаюся до колег із фракцій Батьківщини і Самопомочі, Свободи відкликати свої голоси за незаконне рішення про арешт Мосійчука. Це дозволить звільнити його із пазурів режиму Порошенка (бо надій на продажний, керований Адміністрацією Президента суд немає). А далі відповідно до вимог Конституції і Закону про Регламент хай парламент розгляне подання Генпрокуратури на Мосійчука (будуть ще на радикалів Лозового, Лінька та інших) і прийме законне рішення. Наголошую - законне!!! Якщо Мосійчук винен - хай відповідає по повній програмі. Але якщо буде встановлено, що надані ГПУ докази проти Мосійчука сфальшовані чи здобуті в незаконний спосіб - відповісти по повній має Шокін своєю відставкою і подальшою посадкою. Також Шокін, сподіваюся, здасть своїх подєльніків у владі, тих, хто наказав йому використовувати прокуратуру у брудній політичній боротьбі проти опозиційної Радикальної партії.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости