У Дніпрі знайшли двійника кандидата від Радикальної партії по 206-му округу

Після того, як ЦВК опублікувала список кандидатів за 206 округом, виявилося, на Чернігівщині у кандидата від Радикальної партії Дмитра Ярославовича Блауша з'явився двійник. Єдина різниця між ними - ім'я по-батькові, і Дмитро Станіславович розташований у списку вище.

Нам вдалося з'ясувати, що Блауш-2 "народився" у червні 2016 року після початку реєстрації кандидатів на довибори, а у ЦВК зареєструвався 15 червня.

До цього Блауш був Антоном Станіславовичем Солтисом, зареєстрованим по вулиці Платова у Дніпрі. Ми дали доручення голові осередку Радикальної партії у Дніпрі Борису Грєшних познайомитися із двійником-самовисуванцем та поцікавитися, чому він не працює на окрузі.

Спочатку за адресою реєстрації Блауша-Солтиса ніхто не відчиняв, але незабаром сусіди пояснили, що Антон Станіславович саме сьогодні повернувся з відпочинку на морі. Мати про те, що син балотується на Чернігівщині та змінив ім'я й прізвище, дізналася від нас.Незабаром прийшов сам "Блауш"і підтвердив, що дійсно балотується. Він одразу набрав когось і запропонував нашому кореспонденту від'їхати, щоб поспілкуватися. Ми разом сіли в авто, а Солтис-Блауш подзвонив своїм керівникам. Антон Станіславович сказав, що йому "не потрібні всі ці проблеми" і попросив своїх покровителів "приїхати розібратися". Не проїхали ми і 200 метрів до будинку Солтеса за рогом, як дорогу перекрив автомобіль Chevrolet (державний номер АЕ 0013 ТТ). Двоє молодих чоловіків представились слідчими карного розшуку. За їх словами, на "київську машину" (ми їхали на авто із дніпровськими номерами) було орієнтування щодо перевезення зброї. Також вони спитали у нас "Ви від Ляшка?" і весь час спілкувалися із кимось по телефону. Побачивши другу машину із нашим супроводом, де перебував також оператор, представники розшуку поїхали геть.

Незабаром ті ж службовці повернулися уже на двох автівках та представилися співробітниками Служби безпеки. Однак, жодних документів вони не надали. За 3 хвилини нас почали звинувачувати уже у викраденні Антона Солтеса. Ми уточнили "Може Блауша?", і ті відразу погодилися. Проте, сам Блауш-Солтес запевнив правоохоронців, що його ніхто не викрадав.

У підсумку, у мене виникає кілька питань до відповідних служб:

- Чому фальшивого технічного кандидата так ретельно охороняють?

- Чому ці службовці представляються співробітниками різних силових відомств і не надають документів?

- Чому Блауш-Солтес не здійснює передвиборчу агітацію на своєму окрузі?

Питання риторичні - відповідь на них проста: весь державний механізм працює на перемогу на 206-му окрузі кандидата від влади Максима Микитася. Вибудовується ціла розгалужена мережа по підкупу виборців: купили негідника, який відмовився від власного прізвища, а тепер захищають його спокій за допомогою правоохоронних органів. Нам стало відомо, що паспорт у Солтиса-Блауша відібрали.

Збираюся на найближчому засіданні комітету Верховної Ради з законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, де я є першим заступником голови, підняти питання порушень виборчого законодавства, які підпадають під кримінальну відповідальність і на які відмовляються реагувати наші правоохоронні органи.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости