newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img
Володимир Рябошлик
Володимир Рябошлик
Заступник міністра економіки у відставці

Блог | До побачення, Сбербанк!

Сбербанк, Киев, российский

Через окупацію Криму можна накласти арешт на всі російські активи в Україні до звільнення Криму, взяти це "під свою руку" і використовувати в своїх інтересах – тоді б це вплинуло на економіку України. По цій лінії ми не пішли, значить відбудеться абсолютно нейтральна передача новому власнику (Сбербанк РФ вирішив піти з українського ринку і шукає шляхи виходу. – Ред.). Зміниться хазяїн, і це ніяк не вплине на українську економіку.

Видео дня

Якщо є клієнтура, вона вся українська. Це ж типова ситуація – скільки банків міняють вивіски і продовжують працювати. Це краще, ніж коли їх штучно закривають, як це зробили з Дельта-Банком чи з іншими великими банками. Оце дійсно руйнує Україну, тому що разом із закриттям банків закриваються бізнеси, які на нього зав’язані. Другий варіант, коли міняється хазяїн, а вся структура продовжує працювати.

Тому що його повне закриття – втрата коштів всіх вкладників і всіх бізнесів, що зав’язані, - я думаю цього не станеться. А так – це буде така поточна операція, яка була з ПриватБанком.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...