Алкогольне "виховання": на Прикарпатті дитину споювали горілкою майже два роки. Відео

4,8 т.
Алкогольне 'виховання': на Прикарпатті дитину споювали горілкою майже два роки. Відео

На Івано-Франківщині, у Рожнятівському районі, правоохоронці виявили сім’ю, де батьки споювали свою 4-річну доньку протягом двох років. Наразі її вага – майже як у річного немовляти.

Видео дня

Про це йдеться у сюжеті телеканалу ZIK.

Правоохоронці забрали дитину від батьків і відкрили кримінальне провадження. Наразі 4-річна Сніжана разом із молодшою маминою сестрою майже тиждень живе у реабілітаційному центрі. Дитина майже не відходить від своєї 12-річної тітки Марійки і часто плаче.

"Можливо, було насилля психологічне. Можливо дитину до чогось примушували. А враховуючи її вік, вона не могла себе захистити", – розповіла директор Міжрегіонального центру психологічної реабілітації дітей Оксана Дідушко.

12-річна Марія розповіла правоохоронцям, що батьки споювали її племінницю майже щодня, щоб та краще спала.

Все це підтверджують і сусіди в селі. Мовляв, пиячить родина давно, і батьки підбивають на це ще і дітей.

"За цією сім’ю ми спостерігаємо багато років. На обліку вона стояла до 2009 року як така, що була в складних життєвих обставинах. Ми щороку приїжджали з центром соцслужб і відвідували їх", – переконує начальник служби у справах дітей Рожнятівської РДА Віталія Попович.

Але причину забрати дітей знайшли тільки зараз, коли посеред безладу в хаті застали п’яних батьків разом зі Сніжанкою. Натомість самі батьки не розуміють, чому правоохоронці забрали їхню доньку.

Натомість лікарі після обстеження дітей були шоковані. Зокрема вага 4-річної дівчинки була як у річного немовляти.

"Психіка дитини настільки порушена, що у неї зафіксована затримка психомоторного розвитку. Також наявні фобічні розлади та алкогольна енцефалопатія. Дитину постійно підпоювали алкоголем, саме через це такі наслідки", – пояснив заступник головного лікаря Рожнятівської районної лікарні Микола Сухоцький.

Наразі проти батьків розпочали кримінальне провадження за статтею злісне невиконання батьківських обов’язків, що призвело до тяжких наслідків. Діти наразі житимуть у Центрі психологічної реабілітації, а їхню подальшу долю вирішить суд.