newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Скандально-відома стоянка неофіційних перевізників в Ужгороді існує і на далі (фото)

1,4 т.
Скандально-відома стоянка неофіційних перевізників в Ужгороді існує і на далі (фото)

За дорученням голови Закарпатської ОДА спільно з патрульною поліцією Ужгорода та Мукачево перевіряли сьогодні скандально відому стоянку на вул. Капушанській біля обласної лікарні в Ужгороді...

Повідомляє "Спеціальний Контроль".

Усі перевізники мали свідоцтва підприємців і ліцензії , але насправдi практично здійснювали перевезення пасажирів за регулярними маршрутами, маскуючи свою діяльність під нерегулярні або перевезення для власних потреб.

Типові порушення - відсутній Договір та Інформаційний лист з дотриманням вимог Типової форми договору про здійснення нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом на внутрішньообласних маршрутах протяжністю понад 50 км та міжобласних маршрутах, затвердженої наказом Міністерства інфраструктури України від 20 червня 2012 року № 331, документ про оплату транспортних послуг, протокол повірки та адаптації тахографа.

Видео дня

По виявлених порушеннях до перевізників буде застосовано адміністративно-господарські штрафи у відповідності до статті 60 Закону України "Про автомобільний транспорт".

Ще хочу повідомити, що на додаток до великих штрафів закарпатських нелегальних перевізників чекає ще один "бонус" - евакуатор і "відпочинок" на штрафмайданчику.

Але є одна пом'якшуюча обставина на користь окремих перевізників (яка на жаль не впливає на розмір штрафа) - слід зауважити, що вони привезли людей з сіл і селища міського типу Тячівського району, які не мають офіційної маршрутної мережі ... і людям звідти добиратися абсолютно ні на чому, крім як на "нелегалах ". Треба вирішувати цю проблему і запускати офіційні рейсові автобуси.