newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Мільйони: на Полтавщині викрито конвертцентр через який військові відмивали гроші

1,8 т.
Мільйони: на Полтавщині викрито конвертцентр через який військові відмивали гроші

Оперативники Служби безпеки України разом з Фіскальною службою зупинили незаконну діяльність конвертаційного центру у Кременчуці, через який здійснювалися коррупційні схеми однієї з військових частин.

Видео дня

Організатори надавали низці місцевих комерційних структур послуги з переведення коштів у готівку та мінімізації податків через укладання фіктивних договорів на виконання будівельних робіт.

Співробітники спецслужби задокументували, що серед "клієнтів" конверту була одна з військових частин, яка замовила неіснуючі роботи на двісті тисяч гривень.

За попередніми оцінками, з початку року конвертцентр встиг "відмити" понад двадцять два мільйони гривень.

Під час обшуків в автомобілі організатора та офісі "конверту" правоохоронці вилучили більш ніж двісті тисяч гривень, бухгалтерську документацію, яка доводить здійснення протиправних оборудок, та печатки фіктивних підприємств. Заблоковано десять банківських рахунків фірм, які обслуговували конвертцентр.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Під процесуальним керівництвом прокуратури тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності осіб, причетних до розкрадання коштів військової частини.