Житомирський коледж зайво виплатив працівникам 25 тис. грн премій та надбавок, - фінінспекція

335

Житомирський коледж зайво виплатив працівникам 25 тис. грн премій та надбавок, - фінінспекція

24 Мая, 2016 10:57

У Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. Івана Огієнка виявлена розтрата коштів на 426 тис. грн.

Про це повідомляє прес-служба Держфінінспекції в Житомирській області.

«Фахівці Держфінінспекції в Житомирській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. Івана Огієнка Житомирської обласної ради виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів на загальну суму 426 тис. грн. Зокрема, посадові особи навчального закладу коштом загального фонду оплатили комунальні послуги, які спожили студенти, що проживали в гуртожитку, тоді як ці витрати коледж мав би покрити із коштів, отриманих від плати за проживання. Через це з порушенням витрачено майже 200 тис. грн. Окрім того, навчальний заклад зайво сплатив майже 100 тис. грн п'ятьом підрядникам, які завищили вартість та обсяги виконаних ремонтно-будівельних робіт і наданих послуг», - повідомляє фініснпекція.

У бухгалтерському обліку закладу освіти не відображено дебіторської заборгованості на суму 94 тис. грн за проживання студентів у гуртожитку, - інформує прес-служба.

«Також у коледжі зайво виплатили працівникам надбавки, доплати, премії тощо на загальну суму 25 тис. грн», - йдеться у повідомленні.

За недотримання законодавства з фінансових питань на шістьох посадових осіб навчального закладу складено протоколи про адміністративне правопорушення.

Як повідомляв ,у 2015 році в житомирському університеті фінінспектори .

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости