В Ужгороді автомобілісти продовжують паркувати свої машини на пішохідній зоні міста (ФОТО)

877

Паркування в Ужгороді – чи не постійна проблема, яку, здавалося б, вирішити практично неможливо. Але це не так. Чомусь за кордоном вдалося впорядкувати транспортний хаос у центральних частинах великих міст – там за парковку платять.

Та для добросовісних водіїв, шоферів, які не хочуть сплачувати енні штрафи, які не хочуть після важкого робочого дня шукати свого залізного коня на штрафмайданчиках, краще заплатити і бути впевненими, що автівку знайдуть у тому ж місці, де припаркували.

А тим часом у нас ставлять автомобілі, де хочуть, як хочуть і плати ніякої немає. Та ще й 50% водіїв “умудряються” припаркуватися як олені.

У міськраді кажуть, що ситуація з недобросовісними водіями покращується, мовляв, лякає їх те, що поліція може відправити неправильно припарковану автівку на арештмайданчик.

Але є й такі “сміливці”, яким море по коліна. Не лякає їх ні попередження патрульних, ні штраф, ні гнівні погляди пішоходів… Як боротися з такими нахабами, на жаль, ще методу впливу на їхню совість чи гаманець не знайшли.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости