, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Організаційний розвиток третього сектору на Прикарпатті

295

Після участі у першому семінарі з організаційного лідерства та розвитку, Івано-Франківська обласна організація “Молода Просвіта” отримала можливість запросити досвідченого фасилітатора з Молдови для проведення поетапної самооцінки. Два дні члени організації аналізували власні рівень програмного розвитку, проектну діяльність, роботу в команді, а також моніторинг, звітність, фактори сталості.

“Я в організації працюю уже декілька років, - ділиться враженнями член організації Віталій Грицюк, - але тільки тепер усвідомив важливість детального аналізу нашої діяльності, щоб мати змогу працювати відповідно до потреб і наших членів, і цільових груп”.

В наступному етапі – тренінгу з розвитку організації – взяли участь двоє молодих просвітян. Протягом п’яти днів українськими та іноземними тренерами спільно з учасниками було опрацьовано теми зі створення бачення та місії для кожної присутньої організації.

Особливу увагу приділили структурі, де обов’язково має бути управлінський, виконавчий та наглядовий органи, а також стратегічному плануванню і, відповідно, стратегічним напрямкам діяльності. Розробка політик і процедур має не менш важливе значення для організацій, які прагнуть розвиватися і працювати на високому рівні. Для цього можна отримати матеріальну та методичну допомогу від Ініціативного центру сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання».

Активна комунікація, фінансове управління та багато інших важливих знань ляжуть в основу індивідуального плану дій кожної організації. Загалом з Прикарпаття у проекті задіяно сім громадських організацій. Заходи організовано рамковою програмою Регіонального екологічного центру (REC)

“Місцеві ініціативи для сталої України” (LINK) при підтримці Міністерства клімату та довкілля Норвегії. Метою програми є допомога громадам в удосконаленні місцевого врядування, екологічного планування та управління ресурсами.

загрузка... -->

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги