newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Гірники на Волині звинуватили керівництво в розкраданні вугілля

1,9 т.
Гірники на Волині звинуватили керівництво в розкраданні вугілля

Волинські гірники зробили гучну заяву щодо розкрадання вугілля на шахтах.

Видео дня

Про це повідомляє ІА "Волинські новини".

Волинські гірники у вівторок, 7 червня, зібралися на шахті "Бужанська", де від 6 червня роботи з видобутку вугілля на копальні не проводяться. Одна з причин – виконувач обов’язків директора Ігор Романов написав заяву на звільнення. Гірники впевнені, що зробив це не з власної волі, а під тиском.

Так, 6-го червня працівники третьої зміни "Бужанської" відмовилися спускатися в шахту, а 7-го червня вугільники продовжили акцію протесту біля ДП "Волиньвугілля".

Більшість трудового колективу відокремленого підрозділу шахти "Бужанська" висловила своє невдоволення з приводу подій, які сталися на підприємстві ДП "Волиньвугілля".

Зокрема, вони стверджують, що 6 червня під тиском був вимушений написати заяву на звільнення за власним бажанням Ігор Романов.Також волинські гірники зробили гучну заяву щодо розкрадання вугілля на шахтах. Їхні вимоги озвучив активіст Богдан Макарчук.

"Два місяці підприємство успішно працювало без саботажників, ми перевиконали план. Згідно з ініціативою попереднього генерального директора ДП "Волиньвугілля" Кисельова та виконувача обов’язки директора Романова переміряно склади на "Бужанці" та виявлено чотири тисячі дві тонни недостачі вугілля.. Перевіривши скипові установки шахти "Бужанської", виявили, що вантажопідйомність нашої скипової установки не чотири тонни, а чотири і сім. Тобто за один підйом створювалося 700 кілограмів необлікованого надлишкового вугілля. Впродовж доби – це дві з половиною тонни вугілля, яке вивозилося КАМАЗами. В рік це до ста мільйонів гривень, за рахунок чого жили наші директори і отримували гарні премії, купували квартири та автомобілі. Ці перевірки пройшли у масштабах однієї шахти, а в нас колись було їх вісім. І можна було перевірити це й на шахті №9, але чогось Гура цього не робить. Виявили також фактів зловживань на 45 мільйонів 824 тисячі 200 гривень. Ніхто за це відповідальності не поніс.. ", - сказав він.