newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Савченко може очолити комітет Нацбезпеки та оборони України

7,8 т.
Савченко може очолити комітет Нацбезпеки та оборони України

Пропозицію про призначення українського депутата та льотчиці Надії Савченко главою комітету нацбезпки та оборони на розгляд уряду внесли у пятницю. 27 травня.

Це зробив народний обранець Сергій Каплін, який спочатку зареєстрував проект про звільнення з цієї посади Сергія Пашинського, а згодом зареєстрував проект постанови про призначення главою комітету нацбезпеки Надію Савченко, передає

У п’ятницю, 27 травня у Верховній Раді України зареєстрували проект постанови про відставку Сергія Пашинського з посади голови комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони, а також про призначення на цю посаду української льотчиці та депутата Надії Савченко. Як відомо, Савченко нещодавно повернулась до України після двох років ув’язнення у Російській Федерації. За словами депутатів, у неї досить великий досвід та достатньо розуміння всіх нюансів роботи для того, щоб очолити цей комітет.

Видео дня

Реєстрував відповідний законопроект народний депутат України Сергій Каплін.

«Я сьогодні вже зареєстрував проект постанови про відставку Пашинського з посади голови комітету з питань нацбезпеки і оборони та призначення Наді главою цього комітету. Я думаю, що вона струсоне цю систему, тому що деякі колишні керівники батальйонів почали займатися не боротьбою за національні інтереси і безпеку, а великим національним бізнесом в області нацбезпеки», - заявив Каплін в ефірі одного з українських телеканалів.

За його словами, вона зможе провести в уряді внутрішню люстрацію.

«В цей комітет оселяться совість, відповідальність і публічність, - додав він. загрузка... -->