На КПП Вилок знайшли сховок контрабандних цигарок (ФОТО)

807

Напередодні, 28 травня 2016 року о 22 год. 53 хв., в зону митного контролю пункту пропуску «Вилок» Закарпатської митниці ДФС, на смугу «зелений коридор» заїхав «VW PASSAT», реєстраційний номер Угорщини.

Керував автомобілем громадянин Угорщини.

Враховуючи результати аналізу ризиків транспортний засіб виведено із «зеленого коридору» в «червоний коридор» для проведення поглибленого огляду.

Перед початком проведення поглибленого огляду проведено опитування угорця, в ході якого він заперечив наявність у нього товарів та предметів заборонених або обмежених до вивезення з митної території України, а також прихованих від митного контролю.

Під час проведення огляду «VW PASSAT», митники виявили приховані від митного контролю в спеціально виготовлених тайниках сигарети іноземного виробництва України, без акцизних марок, в загальній кількості 930 пачок.

Зокрема, виявлено: 330 пачок «LIFA MENTHOL SUPER SLIM», 600 пачок «LIFA STRAWBERRY SUPER SLIM».

Наразі, дії громадянина кваліфіковано за частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України за протоколом про порушення митних правил вилучено цигарки та автомобіль. В подальшому справу буде передано до суду.

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Закарпатській області

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости