newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Івано-Франківськ. Академія сухопутних військ розпочала командно-штабне навчання

360
Івано-Франківськ. Академія сухопутних військ розпочала командно-штабне навчання

Близько 80 курсантів випускного курсу факультету бойового застосування військ та факультету аеромобільних військ взяли участь у командно-штабному навчанні «Золотий Лев-2011», яке проходить на базі Центру імітаційного моделювання навчального закладу за допомогою комп’ютерної програми JCATS.

Видео дня

Організацією та проведенням заходу опікується заступник начальника Академії з наукової роботи полковник Олексій Красюк.

Майже місяць тривала підготовка майбутніх офіцерів до навчання, головне завдання якого полягає у вивченні процедури роботи командирів, штабів та підрозділів багатонаціональних сил під час миротворчих місій за загальноприйнятими стандартами армій провідних країн світу.

За сценарієм навчання, батальйонна тактична група, штаб та підрозділи якої очолюють майбутні офіцери, відпрацьовує пошуково-ударні дії у складі окремої механізованої бригади. В районі відповідальності миротворцям протистоять незаконно створені збройні формування чисельністю до 100 чоловік. Відтак курсанти, з урахуванням знань та навичок управління підрозділами, які здобули за період навчання, повинні довести свою спроможність щодо виконання завдань із стабілізації ситуації у віртуально-проблемному районі.

Сама структура штабу батальйону створена за стандартами багатонаціональних сил, які діють в реальних миротворчих та стабілізаційних операціях. Тож вихованцям Академії під час тренувань надана реальна можливість на практиці перевірити свої теоретичні знання та практичну готовність до служби у проблемних регіонах.