newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Харків. Озброєні співробітники УБОЗ обшукали редакцію газети

312
Харків. Озброєні співробітники УБОЗ обшукали редакцію газети

Правоохоронці пред’явили постанову суду від 5 липня про обшук будинку в Харкові, по вулиці Сумській, 88 у рамках розслідування справи, пов’язаної з земельними аферами. "Відзначимо, що за цією адресою, крім редакції газети "Главное", знаходиться приймальня депутата Харківської облради від "Батьківщини" Арсена Авакова, офіс фабрики "Ахмад Ті", офіс АТ "Інвестор", відділення банку "Базис" та офіси низки інших підприємств", – йдеться у повідомленні.

Видео дня

Обшуком керували представники УБОЗ Наталія Кисельова і Олег Петренко. Також обшукували робочі місця журналістів. "На заяви керівництва видання про те, що жодних документів, крім листів читачів і робочих матеріалів самих журналістів, у редакції немає і бути не може, слідчі не реагували", – повідомляє видання.

В результаті, слідчі вилучили листок формату А-4 з номерами телефонів (його кваліфікували як телефонний довідник) і деякі папери заслуженого журналіста України Леоніда Логвиненка. Під час обшуку журналістам було заборонено користуватися телефонами.

Також видання повідомляє, що співробітникам газети, які перебували за межами редакції, не дозволено входити до офісу. "На даний момент до виконання своїх обов’язків не можуть приступити три журналісти, коректор газети "Главное" і верстальник", – йдеться у повідомленні. Як відомо, раніше Арсен Аваков заявив, що в офісі харківської "Батьківщини" проводять обшук невідомі в масках.