newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Буковина. Вчителям заборонили збирати гроші на подарунки

435
Буковина. Вчителям заборонили збирати гроші на подарунки

У Чернівецькій області заборонені неофіційні форми святкування закінчення навчання, збір коштів на урочистості, подарунки школі та педагогічним працівникам. Начальник Головного управління освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації Михайло Бауер звернувся з листом до начальників міських і районних управлінь освіти щодо свята Останнього дзвінка в школах Буковини.

Видео дня

«До Головного управління освіти і науки облдержадміністрації надходять звернення громадян щодо збору коштів в окремих навчальних закладах на проведення державної підсумкової атестації, організації випускних вечорів, подарунки школам, педагогічним працівникам і т. п. Зазначаємо, що така практика кваліфікується Кримінальним кодексом України як тяжкий злочин, може мати негативні наслідки для осіб, що виявляють подібні ініціативи», - йдеться в листі.

З огляду на це, Бауер своїм наказом категорично заборонив «будь-які неофіційні форми відзначення свята закінчення загальноосвітнього навчального закладу, збір коштів на торжество, подарунки школі та педагогічним працівникам».

Також директори шкіл області зобов'язані видати накази у своїх установах про заборону збору будь-яких коштів педагогами, а винних притягати до дисциплінарної та адміністративної відповідальності.