newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Рівненщина потрапила у ТОП-10 кращих європейських регіонів

741
Рівненщина потрапила у ТОП-10 кращих європейських регіонів

Рівненська область потрапила у ТОП-10 кращих європейських регіонів та міст у конкурсі European Cities & Regions of the Future 2012/13 (Європейські міста та регіони майбутнього 2012/13). Про це повідомив Артем Плескачов з інформаційно-аналітичної служби Рівненського регіонального центру з інвестицій та розвитку.

Видео дня

За його словами, відповідний рейтинг-конкурс проводиться за співпраці кращих інвестиційних агенцій та представників медіа-простору Європи, таких як журнал FDI Intelligence та The Financial Times (Великобританія).

FDI Rating — це рейтинг, який встановлює найкращі міста для ведення бізнесу та інвестиційного розвитку усієї Європи. Проходить він один раз на два роки. Так, у 2010 році було опубліковано рейтинг найкращих міст Європи, до якого у різних номінаціях потрапили Київ, Львів та Одеса. Загалом конкурс проводиться за такими критеріями оцінки у відношенні до розміру міста (велике, середнє, мале):

* економічний потенціал

* економічна ефективність

* людські ресурси

* якість життя

* інфраструктура

* добросовісна конкуренція

* стратегія сприяння залучення іноземних та вітчизняних інвестицій.

Цього ж року, у рейтингу на 2012/13 роки, місто Рівне потрапило у ТОП-10 за номінацією середнє місто з найкращою економічною ефективністю, про що було повідомлено телефонним дзвінком з Лондона.

"Це досягнення стало можливим внаслідок кропіткої аналітичної роботи співробітників Рівненського РЦІР – опрацьовані та відібрані детальні матеріали та дані про місто Рівне та Рівненську область — оцінювався рівень безробіття, інвестиційний потенціал, вартість оренди офісних приміщень та індустріальних майданчиків, тарифи на комунальні послуги та ін.", — розповів Артем Плескачов.

У лютому вийде офіційна публікація з повним переліком рейтингованих міст у журналі FDI Intelligence, а 7-го березня пройде церемонія вручення нагород у Каннах, Франція, куди і запрошено представників Рівненського РЦІР.