newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

У команді Черновецького очікують на нові арешти

327
У команді Черновецького очікують на нові арешти

Служба безпеки України підготувала і передала у столичну прокуратуру матеріали за фактом присвоєння структурами, близькими до зятя мера Києва В’ячеслава Супруненка, об'єктів комунальної власності.

Видео дня

Як раніше заявляли опозиційні депутати, мимо Супруненка не проходило жодне земельне або майнове рішення Київради. А земельних схем, як вже довела прокуратура, було багато. Насамперед, виділення земельних ділянок на підставних осіб. У результаті так "пішли" тисячі гектарів землі. Ще одна схема - винесення проекту рішення з голосу, коли депутати навіть не здогадувалися, за що голосують. Роздача 10 соток, які встановлені всім киянам, але на справді їх отримували ті ж підставні люди. За зразковими оцінками правоохоронних органів, збиток, завданий місту з 2006 року, становить декілька мільярдів гривень.

Раніше повідомлялося, що депутат Київради, керівник постійної комісії Київради з питань земельних відносин, містобудування і архітектури Олексій Євлах затриманий 6 січня у місті Франкфурт-на-Майні (Німеччина) правоохоронними органами цієї країни. За даними СБУ, внаслідок його діяльності було завдано збиток на суму понад 10 млн грн.