newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Росія зацікавлена у проведенні в себе олімпіади з української мови

216
Росія зацікавлена у проведенні в себе олімпіади з української мови

Росія зацікавлена у проведенні в себе вже наступного року олімпіади з української мови і літератури. Про це під час церемонії нагородження учасників і переможців четвертого етапу Всеукраїнської олімпіади з російської мови і літератури заявив посол Росії в Україні Михайло Зурабов.

Видео дня

«Ми готові зі свого боку... подумати про те, як нам, все ж майбутній рік відзначити проведенням якоїсь подібної до тієї олімпіади, яка цього року проходила з російської мови і літератури в Україні, з української літератури і української мови в Російській Федерації», – заявив Зурабов. Крім цього, посол заявив, що задоволений проведенням олімпіади з російської мови і літератури в Україні, і висловив сподівання, що вона буде проходити й у майбутньому.

Учасникам всеукраїнського етапу олімпіади, що навчаються в одинадцятому класі, Михайло Зурабов вручив сертифікати на безкоштовне навчання у вишах Російської Федерації. Всеукраїнська олімпіада з російської мови серед учнів дев’ятих, десятих та одинадцятих класів, яку в Міносвіти називають першою за роки незалежності, завершилась сьогодні у Києві. Перше місце посіли школярі з Донецька, Києва, Одеси, Севастополя та Дніпропетровська. Водночас Всеукраїнська олімпіада з російської мови і літератури відбувалася і в попередні роки – 2008-го і 2009-го.