newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Позиція Тимошенко відносно бійки Бузини і Пояркова

597
Позиція Тимошенко відносно бійки Бузини і Пояркова

"Я тричі подивилася цей бій. Тому що людина, яка була поруч із вами, яка так не любить усе українське, давно це заслужила", - сказала Юлія Тимошенко в п'ятницю в ефірі "Великої політики".

Видео дня

Олесь Бузина газеті "Сегодня" прокоментував це так: "Приємно, що я росту в очах Тимошенко".

На його думку, реакція лідера "Батьківщини" на бійку викликана тим, що він нещодавно в одній зі своїх статей засумнівався, що Юлія Тимошенко пробігає по 10 км на день, як вона повідомила, і навіть запросив екс-прем'єра для перевірки пробігти разом із ним.

"Я викликаю Тимошенко на 3-денну пробіжку по 10 км", - підтвердив Олесь Бузина.

"Важко перевірити її фінансові справи, але чи бреше тут Тимошенко, чи каже правду, просто - треба пробігти. Можемо втрьох із Поярковим. Але, як на мене, піарники, які придумали для Тимошенко історію про 10 км, зрозуміли, що лажанулись і тепер налаштовують проти мене Юлію Володимирівну", - вважає він.

Також Олесь Бузина розповів, що після бійки до нього приходила міліція: "Запитали, чи був у мене конфлікт із Сергієм Поярковим, помічником нардепа від БЮТ Ігоря Гриніва, і чи немає в мене до нього претензій. Я сказав, що вимагати порушення проти нього справи не збираюся".

"На мені після сутички з Поярковим ні подряпини, є документ із травмпункту. Як мій опонент вивихнув палець, не знаю", - додав Олесь Бузина.

Сергій Поярков сказав газеті, що заяви в міліцію не писав, а міліція приходила, тому що інцидент потрапив у зведення подій.

"Що стосується "корочки" помічника нардепа, я допомагаю депутату БЮТ Ігорю Гриніву на громадських засадах. Виконую різні його доручення", - пояснив Сергій Поярков.