newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Населення буде платити за газ більше

195
Населення буде платити за газ більше

Прем'єр-міністр України Микола Азаров запевняє, що підвищення тарифів на газ для населення на 30% в поточному році буде останнім в рамках виконання програми співпраці з Міжнародним валютним фондом.

Видео дня

Про це прем'єр заявив в ефірі програми «Велика політика».

«Це останнє підвищення. З МВФ ми вели тривалі переговори», - сказав Микола Азаров.

При цьому він підкреслив, що раніше за умовами співпраці з МВФ тарифи на газ для населення необхідно було підвищити навесні 2011 року на 50%.

Микола Азаров зазначив, що в результаті підвищення тарифів в поточному році дефіцит НАК «Нафтогаз Україна» буде скорочено до 8,5 млрд грн, а в 2012 році «Нафтогаз» буде бездефіцитною компанією.

Нагадаємо, що за попередньою домовленістю з МВФ тарифи на газ для населення в поточному році планується підвищити в квітні і липні загалом на 30%.

Разом з тим, за даними голови правління НАК «Нафтогаз України» Євгена Бакуліна, Національна комісія регулювання електроенергетики планує в кінці опалювального сезону підвищити тарифи на газ для підприємств теплокомуненерго (ТКЕ) на 26%.

Затвердження Радою директорів МВФ Меморандуму про отримання Україною чергового траншу кредиту МВФ очікується в березні ц.р. після прийняття закону про Пенсійну реформу, повідомляє УНІАН.