newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

"Молоді регіони" організували Поцілунковий майдан

303
'Молоді регіони' організували Поцілунковий майдан

Усі непорозуміння беруть свій початок від недомовок. На жаль, люди ще не навчилися обмінюватися думками. Але за стародавньою легендою, можна стати ближче один одному, обмінюючись душами – у поцілунку.

Видео дня

До Міжнародного Дня поцілунку Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Молоді регіони" організувала святкову акцію на Майдані Незалежності.

Хоча популярності набув поцілунок із Франції, вважається, що поцілунок родом із Великобританії. Кияни та гості столиці взяли участь у конкурсах та святкових заходах та показали свої вміння у мистецтві поцілунку.

Змагання у конкурсі на найдовший поцілунок розпочались з поцілунку тривалістю 2 хвилина 30 секунд. А перемогла пара, яка насолоджувалась дійством 10 хвилин 5 секунд. Як стверджували молоді люди – це ще не максимальний час, який вони можуть провести у поцілунку. У номінації на найбільш незвичний поцілунок найкращим виявився витвір пари, яка чарівно цілувалася, стоячи на одній нозі – тривалість поцілунку 5 хвилин 10 секунд.

Переможці отримали рюкзаки, повні солодощів. Усього в змаганнях взяло участь близько 50 пар. За кожен поцілунок учасників винагороджували цукерками.

"Останнім часом молодь переймається дуже серйозними речами, інколи забуваючи про прості та приємні радощі. Наша акція сьогодні покликана хай не надовго, але повернути приємні пустощі у серйозне заклопотане життя", - підкреслив організатор акції, голова ВМГО "Молоді регіони" Андрій Пінчук.