newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Пінчук: В Україні присутнє непорозуміння через різне трактування подій Великої Вітчизняної війни

375
Пінчук: В Україні присутнє непорозуміння через різне трактування подій Великої Вітчизняної війни

Сучасна молодь не чула звуку кулемета та бомбардувань, не знала голоду та страху у тій мірі, в якій усе це довелось пережити старшому поколінню, яке виросло в часи Великої Вітчизняної Війни. 22 червня 2011 року Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Молоді регіони" провела просвітницьку акцію до дня початку Великої Вітчизняної війни.

Активісти "Молодих регіонів" розказали киянам і гостям міста про страшний період – про те, як починалася найжахливіша війна XX століття. 22 червня 1941 року розпочалась війна. Фашистські війська увійшли на територію СРСР, червона армія поступалася увесь перший рік протистояння.

На Майдані Незалежності активісти ВМГО "Молоді регіони" влаштували справжню виставку – презентували біля 1000 фотографій раннього періоду Великої Вітчизняної Війни.

Видео дня

"Сьогодні у нашій державі присутнє певне непорозуміння через різне трактування подій Великої Вітчизняної Війни. Звичайно, для кожного її учасника це один із найжахливіших та найскладніших періодів життя. І сучасники, які не мають жодного уявлення про події війни, не мають права судити про ті чи інші рішення тих, хто відстоював свободу народу", - підкреслив народний депутат України, Голова ВМГО "Молоді регіони" Андрій Пінчук.

Організатор акції, активіст ВМГО "Молоді регіони" Андрій Кучер розповів про ідею акції: "Коли ми готувалися до святкування Дня Перемоги, опрацювали велику кількість фотоматеріалів Великої Вітчизняної війни і зрозуміли, що молодь не знає про справжню руйнівну силу війни. Здається, що це було давно і зараз таке вже не повториться. Але ж наші діди та прадіди зробили справжній героїчний вчинок – вони не лише відстояли свободу, а й відбудували усю країну. Сучасна молодь має побачити хоча б фото з тих страшних днів початку війни".