newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Карасьов: незалежно від вироку процес над Тимошенко послабляє країну

312
Карасьов: незалежно від вироку процес над Тимошенко послабляє країну

Судовий процес над Юлією Тимошенко дозволяє їй пройти так зване політичне перенавантаження. Вона прекрасно розуміє усі складності цього, вже приреченого бути політичним, процесу і заробляє на цьому політичні бали. Про це заявив політичний експерт, директор інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

"Як би далі не пішов цей процес, навіть якщо він сьогодні перейде в чисто законодавчу процедурну форму – він уже політичний. Тому вирок – це теж як слабкість влади, тому що бояться опонента, не вирок, відпускають – тим більше слабкість влади. Ситуація складається так, що цей процес нагадує шоу "Тимошенко.ua: Перенавантаження". І це певний такий глухий кут – тупик, один із тупиків. Це означає, що ми вже отримали негативну реакцію заходу, які не зовсім позитивно до цього процесу ставляться. По іншим причинам, в Росії збурене суспільство, політичний сезон ніяк не може завершитися – він буде подовжений. Більше того, ті хто думали, що літо - це такий час, коли спадає інформаційна активність, навпаки чим менше буде подій – парламентських, позапарламентських, тим більше буде уваги прикуто до цього процесу, а вже перекрити пряму трансляцію буде неможливо, бо можна буде говорити, що влада злякалася", – заявив Вадим Карасьов.

Видео дня

"Тимошенко розуміє всі ці розклади, для неї цей екшен - це як додатковий драйв, і вона дійсно проходить певне завантаження, і видно, що як би там не відносились до неї як до політика, до її політичних поглядів – не може не визивати симпатій те, як вона себе захищає", – зауважив він.

Вадим Карасьов зазначив, що незалежно від рішення суду цей процес послабляє країну.

"Цей процес, незалежно від вироку, послабляє країну: вирок буде суровий – це означає поганий сигнал для всіх, а у нас і так багато тупиків у зовнішній політиці, у реформах; помилування: це був би благородний жест, це було б з позиції сили – Президент як благородний політик може помилувати Тимошенко, але з іншого боку симпатики Тимошенко і ті, хто сьогоднішній владі не довіряє, може сприйняти це як ваду влади, як слабкість влади", – зазначив Вадим Карасьов.