newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

ГПУ вже готова віддати Тимошенко під суд

249
ГПУ вже готова віддати Тимошенко під суд

Генеральна прокуратура України готова передати до суду кримінальну справу щодо Юлії Тимошенко відразу ж після закінчення ознайомлення з нею обвинуваченої та її захисника.

Видео дня

Про це повідомив відділ зв'язків із засобами масової інформації ГПУ. Як йдеться у повідомленні, слідчий з особливо важливих справ ГПУ 10 березня 2011 вручив Богдану Ференцу, адвокату Тимошенко, лист з тим, щоб він ознайомив свою підзахисну з його змістом.

Зокрема в ньому йдеться, що "21 лютого 2011 Ю. Тимошенко оголошено про закінчення попереднього слідства у кримінальній справі за обвинуваченням у перевищенні службових повноважень, зловживанні службовим становищем, що спричинили тяжкі наслідки та порушення бюджетного законодавства".

Згідно з протоколом про оголошення закінчення досудового слідства Юлія Тимошенко висловила бажання знайомитися з матеріалами кримінальної справи.

"Відповідно до вимог ст. 218 Кримінального-процесуального кодексу України цей процес є правом, а не обов'язком обвинуваченого. Разом з тим, виявивши бажання знайомитися з матеріалами справи, обвинувачена не повинна вчиняти дій з безпідставним затягуванням цього процесу.

Кожен робочий день з 9 до 18 годин Тимошенко має можливість у прийнятний для неї час знайомитися з матеріалами кримінальної справи.