Далай-лама висловив стурбованість станом прав людини в Україні

411
Далай-лама висловив стурбованість станом прав людини в Україні

Духовний лідер буддистів Тибету Далай-лама стурбований нинішнім станом прав людини та демократії в Україні.

Видео дня

Про це він сказав 11 грудня в Празі під час зустрічі з головою громадської організації Українська європейська перспектива Богданом Данилишиним в рамках заходів, які були організовані екс-президентом Чеської Республіки Вацлавом Гавелом, повідомили в прес-службі УЕЄП.

Данилишин передав Далай-ламі лист з приводу нинішньої ситуації з дотриманням прав людини в Україні, з приводу політичних переслідувань, ув'язнення лідера опозиції Юлії Тимошенко та інших опозиційних діячів і членів колишнього уряду.

У свою чергу Далай-лама, повідомив Данилишин, зазначив: "Придушення політичного інакомислення приховує в собі внутрішні проблеми, які призводять до того, що з'являється ще більший розрив у рівні добробуту, систематична корупція і деградація навколишнього середовища".

Як повідомлялося, в кінці літа Далай-лама серед інших впливових людей світу підписав відкритий лист, в якому була виражена стурбованість з приводу подій в Україні, пов'язаних з арештом Юлії Тимошенко та інших лідерів опозиції в Україні.