Тюремників звинуватили у підготовці вбивства Тимошенко

315
Тюремників звинуватили у підготовці вбивства Тимошенко

Влада свідомо реалізує сценарій вбивства Юлії Тимошенко у слідчому ізоляторі, повідомляє прес-служба партії "Батьківщина".

Видео дня

На думку партії, про це, зокрема, свідчать заяви керівника пенітенціарної служби про те, що Юлію Тимошенко повернуть до звичайної камери СІЗО, оскільки вона "не докладає зусиль для свого одужання".

У своїй заяві однопартійці Юлії Тимошенко підкреслили, що у влади відмовили гальма елементарної порядності.

"Яких зусиль має докладати для свого одужання Юлія Тимошенко, якщо вона вже понад місяць не встає з ліжка, а отримує тільки знеболювальні, та й то нерегулярно? Яким дивним чином може одужати хвора жінка без діагнозу, без ліків і навіть без лікаря, якому вона довіряє?" - йдеться в розповсюдженій заяві.

"Цілком очевидно, що отримати належне лікування Юлія Тимошенко зможе лише в умовах станіонарного спеціалізованого медичного закладу поза межами СІЗО, і це підтверджено висновками незалежних медиків", - нагадали в партії.

Там підкреслили, що в усіх інших випадках виникають серйозні підозри в намаганні фізичного знищення лідера опозиції.

Як відзначають в партії, "подібні заяви керівництва пенітенціарної служби, цинічні висновки тюремних лікарів, абсурдні виїзні засідання суду – це все рішення, які спрямовані на вбивство Юлії Тимошенко. Ми переконані, що замовлення на страту іде персонально від Януковича".

"Ми продовжуємо наполягати, що Юлія Тимошенко перебуває в СІЗО абсолютно безпідставно. Вона має бути негайно звільнена з-під арешту", - заявили в "Батьківщині".

Нагадаємо, у Лук'янівському СІЗО заявили, що якщо екс-прем'єр Юлія Тимошенко надалі продовжуватиме скаржитися на біль у спині, але при цьому не докладатиме ніяких зусиль до свого одужання, її переведуть до камери для відбування покарань.

Раніше захисник Сергій Власенко припустив, що Тимошенко можуть насильно вивезти до суду на розгляд апеляції.