УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Фесенко: судова заборона масових зібрань після виборів – комплекс Майдану

276
Фесенко: судова заборона масових зібрань після виборів – комплекс Майдану

На думку політолога Володимира Фесенка жодна з опозиційних політичних сил після проголошення результатів виборів не буде закликати своїх прибічників до активних протестних дій. А постанову Окружного адміністративного суду Києва про заборону масових акцій у післявиборчий період Фесенко пояснює комплексом Майдану у представників нинішньої влади.

Видео дня

Про це Володимир Фесенко заявив в ефірі "5 каналу".

"Насправді, післявиборні протести, заяви про фальсифікації, порушення, вони просто неминучі. Але є два чинника – це позиція політичних сил. Партія регіонів каже, що це прозорі вибори, адже вони в цьому зацікавлені. На мій погляд, ми бачимо, що, на жаль, це не найкращі вибори за українську історію сучасну. Але, дійсно, питання в тому, щоб порушення залишились в межах норми", – зазначив Фесенко.

Проблеми могли б бути, якби наприклад – уявімо, що виборчий бар’єр не здолала би "Свобода", тоді враховуючи активність цієї політичної сили, її драйв, могли б дійсно бути акції протесту. Але я припускаю, що там все буде гаразд. Цей чинник скоріш за все не буде працювати. Об’єднана опозиція могла б провести акцію протесту, можливо вони якийсь мітинг організують. Але я не думаю, що вони будуть закликати до якихось активних акцій спротиву. Тому мені здається, що влада перестраховується. У багатьох людей в нинішній владі є комплекс Майдану", – зазначив експерт.