newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Депресія після свят виникає через надмірні очікування

1,8 т.
Депресія після свят виникає через надмірні очікування

Депресивні настрої після свят - явище поширене, яке виникає задовго до початку святкувань через метушню та надмірні очікування.

Видео дня

"Довкола купа проблем, і свята я не бачу, де ж це свято, а всі говорять "свято-свято-свято" і я маю якось святкувати. Відповідно виникає відчуття якоїсь своєї вини, неповноцінності. Відчуття самотності загострюється перед святами, особливо перед такими святами, які рекламуються, як сімейні, - Новий рік, різдво", - пояснив психолог Володимир Банцер.

Також психологічні проблеми доповнюються алкогольними. Працівник наркологічного центру розповіла, що пригнічений стан після великої кількості випитого - це логічний наслідок. На здорову людину алкоголь діє як снодійне.

А гастроентерологи зі свого боку нарікають на переїдання. Через перевантаження травної системи виникають симптоми у вигляді важкості у шлунку, стомлюваності, слабкості і сонливості. А з цього випливає повна відсутність бажання йти на роботу.

Насправді до постсвяткової хандри, стверджують спеціалісти, ненависна робота не має жодного стосунку, а лише переїдання, перепивання і надмірні очікування. Якщо від цього відмовитися - наступні свята можуть бути чудовими.