newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Герман заперечила слова Чорновола про те, що Тимошенко - "агент" Путіна

Герман заперечила слова Чорновола про те, що Тимошенко - 'агент' Путіна

Радник Президента Ганна Герман відкидає інсинуації Тараса Чорновола стосовно того, що за історією з Тимошенко стоїть сценарій Путіна.

Видео дня

В ексклюзивному коментарі "Обозревателю" Герман заявила: "Українські політики повинні навчитися нарешті самі відповідати за свою країну, за свої дії - як правильні, так і неправильні. А то виходить, як лише в нас щось трапляється, що нам самим некорисне, ми починаємо шукати винних, багатозначно при цьому вказуючи на Москву чи на Брюссель. Вважаю чергові висловлювання Тараса Чорновола про Путіна звичайним намаганням перекласти проблему на якогось міфічного ворога України, який є таким потужним, що диктує Україні цілковитий сценарій усіх наших проблем. Українцям не треба продовжувати пошук ворогів. Треба вміти ворогів перетворювати в друзів. Бо наш найбільший ворог не десь там, в чужих столицях. Він – у наших головах, у нашому невмінні стратегічно мислити, прораховувати наслідки тих чи інших кроків. І цього ворога найскладніше перемогти".

Радник Президента наголосила: "Я вірю, що Україна винесе гідний урок з усієї цієї історії, про яку всі зараз воліли б не згадувати. Я знаю, що наша держава, наше суспільство зазнає в цьому процесі суттєвих трансформацій і ми вийдемо з цього випробування сильнішими – сильнішими як країна, як народ, як влада".

Нагадаємо, в інтерв'ю "Обозревателю" Тарас Чорновіл назвав ЮліюТимошенко "агентом" Путіна.