newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Березовець: Турчинов і Яценюк усе поділять на двох

Березовець: Турчинов і Яценюк усе поділять на двох

Опозиція намагається узгодити кандидатів по мажоритарних округах, проте це їй поки що не вдається. Про це в інтерв’ю «Обозревателю» сказав політтехнолог Тарас Березовець.

Видео дня

«У Турчинова з Яценюком існує стратегічний план розподілити як мінімум 80 відсотків округів між двома їхніми політичними силами, і лише решту віддати союзникам – «Свободі», «Удару», «Громадянській позиції», «Європейській партії» тощо», - сказав він.

Відповідаючи на запитання, чи знають про це «союзники» БЮТу і «Фронту змін», Березовець сказав: «ні». «Не існує визначення, хто є правильна опозиція, а хто – неправильна. У «Батьківщині» більшість депутатів, наприклад, виступає за те, щоб вигнати з фракції Королівську, бо її партія, мовляв, це – технологічний проект. А інші так не вважають», - говорить експерт.

«Ще питання: що робити з Ляшком і його Радикальною партією? При всій своїй клоунадності, він також є конкурентом – як не по пропорційній системі, так по мажоритарній. Хтось вважає технологічним проектом партію «Удар», хтось називає проектом влади «Фронт змін». Тобто вони в середині опозиції не можуть ні з чим визначитись», – додає він.

«Насправді не вийде ніяких домовленостей, а буде так: «Батьківщина» і «Фронт змін» визначать одну кандидатуру, яка не сподобається «Удару» чи «Свободі», і ті виставлятимуть своїх людей», - підсумував Березовець.

Повне інтерв’ю читайте тут.