newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Спостерігачі від СКУ: порушення вплинуть на результати виборів

468
Спостерігачі від СКУ: порушення вплинуть на результати виборів

Місія спостереження за виборами до Верховної Ради від Світового конгресу українців заявляє, що парламентські вибори в Україні не відповідали всім стандартам проведення демократичних виборів.

Співголова місії Павло Грод сьогодні в Києві наголосив на відсутності прозорості у фінансуванні, використанні адмінресурсу, підкупі виборців, повідомляє Радіо Свобода.

За його словами, серед недоліків виборчої кампанії можна назвати факт тюремного ув’язнення лідерів об’єднаної опозиції "Батьківщина" екс-прем’єра України Юлії Тимошенко й колишнього голови МВС Юрія Луценка.

Серед порушень Павло Грод назвав ще дублювання виборчих урн, дефіцит виборчих бюлетенів на окремих дільницях або значно більшу їх кількість, затримку відкриття виборчих дільниць, обмеження доступу спостерігачів у багатьох випадках, неефективна система відеоспостереження.

Видео дня

"Ці порушення й недоліки, безумовно, вплинуть на результати виборів. Однак виявити міру їх впливу наразі буде дуже складно", – підсумував голова місії спостерігачів від Світового конгресу українців.

Спостерігач наголосив, що це попередні висновки, остаточний буде після завершення підрахунку голосів.