newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

ГПУ ігнорує свідчення Пукача

186
ГПУ ігнорує свідчення Пукача

Прізвища замовників вбивства Георгія Гонгадзе, названі екс-начальником міліційної наружки Олексієм Пукачем, спеціально не вносилися до протоколу допитів.

Видео дня

Таку думку в інтерв'ю газеті «Сегодня» сказала адвокат Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко.

«Теперь щодо замовників вбивства Георгія. Думаю, що Пукач прізвища називав, але до протоколу це не вносили, щоб добряче подумати: а чи варто?! І на якомусь етапі вирішили — оголосимо, що нікого не називав (це й прозвучало з вуст Генпрокурора), так буде краще...», - сказала вона.

На думку адвоката, справу про вбивство журналіста спробують передати до суду з одним обвинуваченим. «Я готую на цей випадок свою аргументацію, що треба буде повертати справу на дорозслідування. Але хто сказав, що до моїх аргументів суд прислухається?», - сказала вона.

«Пукача засудять максимум на 20, а скоріше, на 15 років, тому що мені вже зараз намагаються розповісти, що, мовляв, він такий же виконавець, як і вже засуджені його посібники, які одержали по 12—13 років. І справа на цьому закінчиться...», - додала адвокат.

У свою чергу прес-секретар ГПУ Юрій Бойченко в черговий раз заявив, що Пукач активно співпрацює зі слідством «Вирішується питання про експертизу в США ДНК черепа, знайденого там, де вказав Пукач, а також проводяться за кордоном фоноскопічні експертизи записів Мельниченка», - сказав він.

У той же час, за інформацією видання, свідчення Пукача, де він називає замовників, скоро можуть бути обнародувані як «витік інформації».

Нагадаємо, що екс-начальник департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексій Пукач був затриманий кілька місяців тому. Як стверджує СБУ він назвав прізвища замовників вбивства журналіста, а також назвав передбачуване місце, де може знаходитися голова журналіста. Пізніше ГПУ виявила ряд фрагментів черепа, які можуть належати Гонгадзе і відправила їх на експертизу.

Президент України Віктор Ющенко чекає, що розслідування справи про вбивство журналіста буде завершено до президентських виборів.