ПСПУ висунула Вітренко у президенти

168
ПСПУ висунула Вітренко у президенти

ХХІІ з'їзд Прогресивної соціалістичної партії України висунув свого лідера Наталію Вітренко кандидатом у президенти України.

Видео дня

При цьому, як пише "Новинар", партія закликала всі ліві та лівоцентристські партії України об'єднатися навколо Вітренко - "на сьогодні найбільш підготованого та сильного кандидата на президентські вибори".

З'їзд ПСПУ, розглянувши політичну, економічну і соціальну ситуацію в Україні, "з тривогою констатує, що країна прискорено скочується  до катастрофи, хаосу і розпаду", йдеться в повідомленні прес-служби партії.

"Врятувати Україну зможе президент, який радикально змінить курс внутрішньої і зовнішньої політики, наведе порядок в країні і захистить народ від існуючих соціальних потрясінь", - стверджують прогресивні соціалісти.  

"Ніхто з тих, хто проводив раніше і проводить зараз курс ліберальних реформ на умовах МВФ, СОТ та НАТО, будучи обраним на посаду Президента України, країну не врятує. Вивести країну з кризи і врятувати народ України зможе людина знаюча, досвідчений економіст і політик, людина соціалістичних поглядів, яка не пов'язана з проведенням реформ в Україні, яка здатна запропонувати розумну альтернативу", - переконані прогресивні соціалісти.