newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Тему отруєння Ющенка запропонували "Камеді клабу"

333
Тему отруєння Ющенка запропонували 'Камеді клабу'

Депутат від Партії регіонів Нестор Шуфрич припустив, що Президента України Віктора Ющенка не було отруєно в 2004 році.

"Давайте пригадаємо жовтень і вересень 2004 року, коли кричали, що злочинна влада отруїла Ющенка. Потім з'ясувалося, що Ющенка не труїли, а я передав Савіку Шустеру (телеведучому – Ред.) судмедекспертизу", - сказав Шуфрич в інтерв'ю Радіо «Свобода».

Шуфріч зазначив, що бажає здоров'я Віктору Ющенку «як людині».

"Але я там (у висновках судмедекспертизи – Ред.) прочитав його справжній діагноз. Я не буду його по радіо говорити, тому що це особиста річ кожної людини. Але там і віденські судмедексперти, і українські судмедексперти, які не просто роблять висновки, вони несуть кримінальну відповідальність за свої дії, – чітко написали, що зовнішнього втручання, ознак отруєння немає", - додав депутат.

Видео дня

Шуфрич також зазначив, що "серед речовин, які перевірили, діоксину не знайшли в організмі Ющенка через три дні, десять днів, через місяць після того, як йому стало зле, тому що діоксин – це та речовина, яку шукають одразу, якщо є підозра в отруєнні".

На уточнююче запитання, чи стверджує він, що Ющенка не було отруєно, Шуфрич відповів:

"Я сказав, що я думаю, що отруєння не було, тому що всі ознаки показують, що цього не було. Я готовий піти на будь-який допит. Цю ситуацію незабаром треба буде перенести в Comedy Сlub, тому що після того, як Ющенко в четвер на своїй прес-конференції заявив, що його отруїв Жванія, сміялася вся країна".

"А зараз найсмішніше. Спочатку труїла злочинна влада, потім труїла Тимошенко, потім Жванія, потім ще хтось був, чи то Порошенко, чи то Червоненко. А може, отруєння просто не було? Було різке погіршення здоров'я з низки причин, які в судмедекспертизі чітко виписано. І тоді що ми робитимемо?", - додав він.

Шуфртч, імовірно, послався на один із перших діагнозів, поставлених Ющенку ще до того, як йому зробили аналіз на діоксин.

Як відомо, кум Ющенка й народний депутат від блоку «Наша Україна – Народна самооборона» Давид Жванія стверджує, що Ющенка не було отруєно. Водночас президент заявив, що вважає Жванію причетним до свого отруєння.