newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

«Регіонали» і комуністи «зрослися» з недоторканністю

192
«Регіонали» і комуністи «зрослися» з недоторканністю

"Ми є свідками чергового небажання Партії регіонів і комуністів скасовувати депутатську недоторканність під будь-яким приводом - під приводом Регламенту, під приводом необхідності голосування шляхом вставання", - сказав у виступі в парламенті голова фракції "Наша Україна - Народна Самооборона" В’ячеслав Кириленко.

Видео дня

"Я можу зауважити нашим опонентам, що Регламент чітко дозволяє нам зараз невідкладно розпочати процедуру внесення змін до української Конституції і розпочати процедуру скасування депутатської недоторканності. І 141-ша стаття, зокрема, говорить, що, після обговорення цього законопроекту, парламент включає його до порядку денного і одночасно звертається до Конституційного Суду України про надання ним висновку, як це Конституцією і передбачено", - сказав Кириленко.

"Зрозуміло, що можна вигадувати будь-які перешкоди на догоду своєму небажанню скасувати недоторканність, яке демонструють "регіонали" і комуністи, бо вони зрослися з цією недоторканністю. І тільки тому вони зараз хочуть змінити процедуру голосування", - сказав В'ячеслав Кириленко.