newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Томенко зацікавився здоров’ям киян

Томенко зацікавився здоров’ям киян

Микола Томенко рекомендує уряду невідкладно розглянути питання щодо ситуації у сфері охорони здоров’я в Києві. Як повідомив голова Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань розслідування діяльності київської влади, на останньому засіданні ТСК розглядалися матеріали робочої комісії Міністерства охорони здоров’я, створеної ще в уряді Віктора Януковича, про перевірку діяльності Головного управління охорони здоров’я, медичного забезпечення КМДА та лікувально-профілактичних закладів м. Києва (від 10.09.2007 р.).

Надані матеріали свідчать про численні порушення чинного законодавства в цій сфері. Робоча комісія акцентує увагу на необхідності притягнення до відповідальності посадових осіб, що, зокрема, організовували проведення тендерів з порушенням законодавства, повідомляє прес-служба нардепа.

Микола Томенко зауважив, що з моменту проведення цієї перевірки ситуація в столиці зі сферою охорони здоров’я, за висновками експертів, не покращилася, а погіршилася. Враховуючи це, Микола Томенко як голова Тимчасової слідчої комісії ВР з питань розслідування обставин порушення Конституції України та законів України, прийняття протиправних рішень посадовими особами Київської міської ради та її виконавчого органу надіслав відповідні матеріали Кабінету міністрів України та, зокрема, міністрові охорони здоров’я.

Микола Томенко рекомендує уряду невідкладно розглянути на черговому засіданні Кабміну питання щодо ситуації, що склалася в забезпеченні київською владою дотримання законодавства у сфері охорони здоров’я.